کارگردان فيلم "دوزيست" در نشست خبري اين اثر در جشنواره فجر بيان کرد: همه ما حرف‌هاي نزده زيادي داريم ولي جبرزندگي ما را مجبور ميکند دوزيست‌وار زندگي کنيم.

به گزارش ايسنا در نشست فيلم "دوزيست" برزو نيک نژاد کارگردان اين اثر گفت: سعي کردم در اين فيلم خيلي از واقعيت‌ها را نگويم. همه ما حرف‌هاي نزده زيادي داريم و جبر زندگي آدم‌ها را مجبور مي‌کند دوزيست‌وار زندگي کنند.

وي ادامه داد: قرار بود آذرماه پارسال آن را کليد بزنيم اما جمع کردن اين تعداد بازيگر سخت بود و سعيد پورصميمي هم انتخاب اولمان بود.‌ من هربار سعي کردم وقتي با جواد عزتي کار ميکنم متفاوت از قبلي باشد. براي بازيگر زن فيلم نيز به يک چهره جديد نياز داشتم و از انتخاب الهام اخوان‌ بسيار راضي هستم.

کارگردان اين اثر در توضيحاتي بيان کرد: سعي کردم قصه مردانه تعريف کنم و معتقدم خانم‌ها در ايران در بعضي از قسمت‌هاي زندگي تحت جبر قرار مي‌گيرند. اتفاقات مختلفي در کشور رخ مي‌دهد که تاثيرش را روي آدم‌ها مي‌گذارد، در سکانس اول فيلم گفته مي‌شود زندگي شعبده بازي است و در پايان نشان مي‌دهد که خيلي از اتفاقات زندگي ممکن است رخ ندهد و مثل شعبده بازي باشد.

نيک نژاد درباره سوالاتي که درباره بحث هاي حقوقي اين اثر شد پاسخ داد که اين اثر مشاور حقوقي داشته است و از اين نظر مشکلي ندارد.

سعيد خاني تهيه کننده "دو زيست" بيان کرد: من خودم پخش کننده هستم و در ابتدا ميخواستيم فيلم را اکران کنيم اما چون پاييز شلوغي بود گفتيم اول فيلم را به جشنواره بدهيم بعد نمايش عمومي بگذاريم.

وي ادامه داد: بعد از فيلم "ارادتمند، نازنين،بهاره، تينا" که پنج سال از ساخت آن مي‌گذرد ديگر نمي‌خواستم فيلم اجتماعي بسازم اما بعد از آنکه "لونه زنبور" را ساختيم تصميم گرفتم دوباره اين کار را انجام دهم. خيلي صادقانه همه کمک کردند تا اين فيلم ساخته شد.

هادي حجازي‌فر بازيگر اين فيلم نيز در سخناني بيان کرد: اولين چيزي که از برزو نيک نژاد پرسيدم براي اين بود که چرا من اين نقش را بازي کنم. در بازيگري جرات ريسکم بالاست زيرا رويايي ندارم و فقط مي‌خواهم تجربه کنم و ياد بگيريم.

پژمان جمشيدي درباره بازي اش در اين فيلم گفت: پيشنهاداتي که در طول يک سال به من ميرسد بيشتر کمدي هستند اما دوست داشتم در ژانرهاي ديگر هم بازي کنم به همين در اين فيلم حاضر شدم.

حميدرضا مدقق منتقد حاضر در اين نشست در سخناني بيان کرد: "دوزيست" در پايان مخاطب را شگفت زده ميکند و نتوان آخر داستان را حدس زد. "دوزيست" روايت بي‌صداقتي است.

وي افزود: برزو نيک نژاد و سعيد خاني ميتوانستند لونه زنبور2 را بسازند اما تصميم گرفتند اينکار را نکنند و يک فيلم جدي و اجتماعي بسازد.

اين نشست با حضور  برزو نيک نژاد (کارگردان)، سعيد خاني (تهيه‌کننده) ،علي برازنده (مديرفيلمبرداري)، جوادعزتي، هادي حجازي‌فر، پژمان جمشيدي، ستاره پسياني و الهام اخوان (بازيگران)، اميرحسين قدسي (طراح صحنه )، مهدي سعدي (تدوين)، ملودي اسماعيلي (طراح لباس)  و حميدرضا مدقق (منتقد) و با اجراي محمدرضا مقدسيان پانزدهم بهمن‌ماه در پرديس سينمايي ملت برگزارشد.  منبع : ايسنا

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : فيلم ,زندگي ,دوزيست ,نژاد ,بيان ,بازي ,سعيد خاني ,فيلم دوزيست ,سخناني بيان ,حميدرضا مدقق ,مدقق منتقد ,نزده زيادي داريم
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ ساری دانلود کتاب دانشجویی دانلود جزوه lipomatic1234 JUST FOR FUN ثبت پایتخت 396 دپارتمان تخصصی رنگ مو لارا (غرب تهران) wkefkewfwef چلچراغ شهادت